Завдання на карантин

Понеділок 31 жовтня 2022
Добрий день, батьки, діти. Сьогодні ми з вами поговоримо про кімнатні рослини. Перегляньте , будь ласка, відео - заняття , яке познайомить вас з кімнатними рослинами та доглядом за ними. Сфотографуйтеся, будь ласка, вдома із своїми квітами, фотографії надійшліть мені у Вайбер. 18 жовтня 2022
Добрий день, батьки, діти.  Сьогодні ми з вами знайомимося із словами  - назвами  ознак предмета. Перегляньте, будь ласка, відео та виконайте завдання. 
20 жовтня 2022
Добрий день, батьки, діти.  Сьогодні ми з вами розучимо вірш "Ходить гарбуз по городу"Четвер 2 червня 2022
Доброго ранку, діти, батьки. Сьогодні ми з вами зробимо веселу фізкультхвилинку "Непосида".


 


Середа 1 червня 2022
Доброго ранку, діти, батьки. Сьогодні ми з вами перетворимося на танцюючих звірят. Отож, один, два, три на звірят перетворись!
Вівторок 31 травня 2022
Доброго ранку , діти, батьки. Зараз ми з вами прослухаємо пісню - руханку "Обіймай"та будемо виконувати рухи під музику.
Понеділок 30 травня 2022
Доброго ранку , діти, батьки. Тихого мирного дня і лише гарних новин. Сьогодні ми з вами прослухаємо пісню про кульбабу, а потім візьмемо кольрові олівці, аркуш паперу та намалюємо гарну кульбабку.

Четвер 26 травня 2022
Доброго ранку, діти, батьки. Сьогодні ми з вами поговоримо про правила дорожнього руху , познайомимося з дорожніми знаками.


А ще послухайте, будь ласка, пісню "Веселий світлофор"


А зараз приготуйте кольорові олівці або фломастери, аркуш паперу, будемо малювати світлофор - моргайко.
Середа 25 травня 2022
Доброго мирного ранку, діти, батьки. Тихого дня і лише гарних новин. Сьогодні ми з вами продовжуємо тиждень безпеки. Переглянемо відео про абетку безпеки вдома та виконаємо невеличке завдання.


А зараз приготуйте аркуш паперу, кольорові олівці. Будемо малювати казковий будинок. Придумайте , будь ласка, хто може жити у цьому будиночку. Запишіть коротеньке відео на декілька секунд, яке б починалося словами: " У моєму казковому будиночку буде жити..." ( і покажіть свій будиночок на малюнку)


Вівторок 24 травня 2022
Доброго ранку, діти, батьки. Сьогодні ми з вами переглянемо повчальне відео про лисенятка Фредді, яке гралося сірниками і до чого це призвело. І запам"ятаємо правило : сірники не для забави, з ними не жартують!


А ще прослухаємо пісню про пожежну машину.
Понеділок 23 травня 2022
Доброго мирного ранку, діти, батьки. Тихого дня і лише гарних новин. Сьогодні ми з вами розпочинаємо тиждень безпеки. Зараз повторимо про мінну небезпеку та правила поведінки.

Четвер 19 травня 2022
Доброго ранку , діти, батьки. Сьогодні одне з улюблених свят українців - День вишиванки - щороку третього четверга травня українці по всьому світу та солідарні з Україною іноземці одягають вишиті сорочки в знак підтримки України. Вишиванка - символ віри, надії, любові та нескореності українців.  І тому, сьогодні  , ми з вами будемо виготовляти вишиванку з паперу. Для цього нам знадобиться аркуш паперу, фломастери та наші вправні рученята. Отож, приступаємо.


 А ще заспіваємо пісню про вишиванку.Середа 18 травня 2022
Доброго ранку , діти, батьки. Тихого дня і лише добрих новин.  Сьогодні ми з вами пограємо в математичну гру з крокодильчиком Нямчиком.

Вівторок 17 травня 2022
Доброго ранку, діти, батьки.  Сьогодні ми з вами розучимо невеличкий вірш "Синя квітка", а допомагати нам будуть малюнки. 


А ще , мої любі малята, я знаю, що ви любите перетворюватися на домашніх тваринок. Отож , зараз ми з вами перетворимося на кошенят. Пограємо в музичну гру "Киця мама".


А зараз приготуйте аркуш паперу, кольорові олівці або фломастери. Будемо малювати собачку.


Понеділок 16 травня 2022 
Мирного ранку, сонячного світанку, тихого дня! Нехай закінчиться війна! Усе буде Україна!Діти, сьогодні ми з вами поговоримо на тему "Моя сім"я". А допомагатиме нам маленьке кошеня.


А ще, мої любі малята, розучимо вірш - лічилку Варвари Гринько "Сім"я."
Четвер 12 травня 2022
Доброго ранку, діти, батьки. Сьогодні бджілка Майя запрошує вас  пограти  в музичну гру "Квітка настрою ". Зараз ми з вами будемо визначати, який настрій має музика - сумний чи веселий.

А зараз приготуйте кольорові олівці, аркуш паперу . Будемо малювати бджілку.

Середа 11 травня 2022

Доброго ранку, діти, батьки. Тихого дня і лише добрих новин. А сьогодні ми з вами продовжуємо повторювати цифри та  вчитися рахувати у прямому та зворотньому порядку. Пограємося разом із тваринками.А зараз музична хвилинка. Приготуйте , будь ласка, аркуш паперу та  олівчики.
Ластівка нас запрошує у подорож до лісу.

 Вівторок 10 травня 2022
Доброго ранку, діти, батьки.Сьогодні ми з вами пограємо в математичні ігри на розвиток уваги, мислення. 


А ще повторимо пісню "Весняночка".

Понеділок 9 травня 2022
Доброго ранку, діти, батьки. Сьогодні ми з вами поговоримо про найріднішу людину для кожного з нас. Я думаю, ви вже здогадалися, що це мама. Тож переглядаємо відео " У світі усе починається з мами."А ще повторимо пісню "Намалюю я. "

Четвер 5 травня 2022
Доброго ранку, діти, батьки. Мирного сонячного дня нам усім. Сьогодні ми поговоримо про Україну, про  її  про державну і народну символіку.


А ще розучимо пісню "Намалюю я."

Середа 4 травня 2022
Доброго ранку, діти, батьки. Сьогодні ми з вами відправимося у математичну подорож на кольорових повітряних кульках. Приготуйте, будь ласка , кольорові олівці та аркуш паперу.А ще розучимо пісню "Весняночка".
Вівторок 3 травня 2022
Доброго ранку, діти, батьки. Сьогодні ми з вами поговоримо про дерева, кущі , трави. Дізнаємося, що дерева є листяні, хвойні , плодові та чим відрізняється кущ від дерева, розучимо чистомовку про квіти та ще виконаємо багато цікавих вправ.Понеділок 2 травня 2022

Доброго ранку , діти, батьки. Я бажаю всім нам мирного ранку, сонячного тихого дня. Сьогодні ми з вами пограємо в гру "Відгадай казку". Розгляньте, будь ласка, частину ілюстрації і назвіть казку.А ще розучимо вірш М.Познанської "Здрастуй, сонечко !"


П"ятниця 29 квітня 2022
Доброго ранку , діти, батьки.  Сьогодні 29 квітня проводиться День цивільного захисту з метою навчання правилам безпечної життєдіяльності та набуття практичних навичок поведінки в умовах виникнення надзвичайних ситуацій. 
 Шановні батьки, перегляньте разом з дітьми  мультфільми повчального характеру про мінну небезпеку та правила поведінки , а також інформаційний комікс для дітей "Поради від захисника України".Пам"ятаймо, що сьогодні найперше завдання - це захист та збереження життя дитини. 
 Миру всім нам, гармонії та добра. 
Інформаційний комікс для дітей "Поради від захисника України"Четвер   28 квітня 2022
Доброго ранку , діти, батьки. Сьогодні ми з вами пограємо в гру на розвиток уваги. Розгляньте малюнки та поміркуйте, що в них не так, виправте помилки.


.

А ще повторимо жартівливу пісню "Грицю, Грицю до роботи"Середа 27 квітня 2022
Доброго ранку , діти, батьки. Сонячного мирного дня нам усім.  Сьогодні ми з вами пограємо  в ігри "Що не так?", "Що зайве?", "Скажи навпаки?" з папужкою Балакушею. 
Вівторок 26 квітня 2022
Доброго ранку, діти, батьки. Сьогодні ми з вами проведемо екскурсію - гру "Упізнай весняну квітку". Полетимо разом із бджілкою на чарівному  квіткольоті.


А зараз приготуємо аркуш паперу, простий олівець, фломастери або кольорові олівці . Будемо малювати тюльпани у вазоні. Але  спочатку  підготуємо наші пальчики, пограємо у гру "Посади насінину".


Понеділок 25 квітня 2022
Доброго ранку , діти, батьки.  Сонячного мирного дня нам усім. Сьогодні ми з вами поговоримо про працю дорослих навесні. Слухайте, будь ласка, уважно та дайте відповіді на запитання .
Яку роботу виконують в полі трактористи? Які зернові культури сіють навесні? Яку роботу люди виконують в саду, парках ? Яка праця дорослих на городах? Коли висаджують розсаду перцю, помідорів, капусти?А ще сьогодні ми повторимо закличку "Вийди, вийди сонечко" та пісню про вишиванку.Четвер 21 квітня 2022
Доброго ранку, діти, батьки.Сьогодні прослухаємо казочку про писанку та подивимось музичний мультфільм про Великдень.


А зараз приготуйте, будь ласка, аркуш паперу, простий олівець, кольорові олівці або фломастери будемо малювати писанку з курчатком.
Середа 20 квітня 2022
Доброго ранку, діти, батьки. Сьогодні ми з вами прослухаємо казку "Як бегемотик сонечко впіймав". Слухайте, будь ласка, уважно та придумайте закінчення казки.


А зараз пограємося з нашими пальчиками.      А ще потанцюємо разом з черепахою Ахою.


Вівторок 19 квітня 2022
Доброго ранку, діти, батьки.  Сьогодні ми продовжуємо повторювати цифри та рахувати в межах 10 у прямому та зворотньому порядку. Рахуємо з Крокодилом.А ще  сьогодні ми вивчимо пісеньку про вишиванку.

Понеділок 18 квітня 2022

Доброго ранку , діти, батьки. Сьогодні ми з вами пограємо в математичну гру "Числа - сусіди".Допоможемо рибці Дорі зрозуміти , що таке попереднє число, наступне число та числа - сусіди.


А ще вивчимо пісеньку про любу весноньку - весну.

Четвер 14 квітня 2022
Доброго ранку, діти, батьки. Сьогодні на музичному занятті ми з вами послухаємо як співають птахи та розучимо закличку "Вийди, вийди сонечко".
Середа 13 квітня 2022
Доброго ранку, діти, батьки. Сьогодні ми з вами пограємо в логіко - математичну гру "Чого не стало?"


Вівторок 12 квітня 2022
Доброго ранку, діти, батьки. Сьогодні ми з вами пограємо в дидактичну гру "Скажи навпаки".
Понеділок 11 квітня 2022
Доброго ранку, діти, батьки. Сьогодні ми поговоримо про числа - сусіди ( попереднє та наступне число).

А зараз пограємо у гру "Що зайве ? "

Четвер 7 квітня 2022
Доброго ранку , діти, батьки. Сьогодні ми з вами повторимо про пори року. 


А ще розучимо жартівливу пісню "Грицю, Грицю до роботи"


А ще пограємося з нашими пальчиками.

Середа 6 квітня 2022
Доброго ранку, діти, батьки. Сьогодні ми переглянемо мультфільм про котика Мурчика. Переглядайте уважно, бо потім треба буде дати відповіді на запитання.Як звали котика? Чим найбільше пишався котик? Чим любив смакувати Мурчик? Хто заздрив котику? Чому вранці здивувався котик?Що він вирішив зробити?Що спитав Сірко у Мурчика?Як пояснив Сірку Мурчик, що таке холодильник?Що попросив песик у котика? Кого ще зустрів Мурчик? Що просив бананчик, курка? Що поцупив кіт з холодильника? Що з ним трапилось?Чи допомогли йому тварини? Що сказав Мурчик друзям?
 А зараз , діти, приготуйте аркуш паперу та кольорові олівці, будемо малювати котика.


Вівторок 5 квітня 2022
Доброго ранку діти, батьки. Бажаю всім нам тиші, спокою, мирного неба, перемога буде за нами. Усе буде добре! Усе буде Україна! Зараз ми з вами переглянемо відео про весняні квіти.
А ще перегляньте, будь ласка , відео про те як проростають рослини, як вони квітнуть.

Понеділок 4 квітня 2022
Доброго ранку, діти, батьки. Сьогодні ми з вами відправимося у чарівну країну Мультляндію.


Четвер 31 березня 2022

Доброго ранку , діти, батьки. Сьогодні ми знову відправимося у чарівний музичний світ. Будемо з вами співати, танцювати та слухати музику.
Середа 30 березня 2022
Доброго ранку, діти, батьки. Бажаю всім нам тиші, спокою, мирного неба, перемога буде за нами. Усе буде добре! Усе буде Україна!
Сьогодні ми з вами будемо малювати за допомогою цифр.


Молодці! А ще зараз пограємося з нашими пальчиками.

Вівторок 29 березня 2022
Доброго ранку , діти, батьки. Сьогодні ми з вами вивчимо невеличкий віршик про ведмежатко за допомогою малюнків. 


А зараз ми з вами трішки помалюємо. Приготуємо кольорові олівці та аркуш паперу. Будемо малювати пташку, яка сидить на гілочці.


Молодці! А ще зараз пограємося з нашими пальчиками.Понеділок 28 березня 2022
Доброго ранку , діти, батьки. Сьогодні ми знову відправимося у чарівний музичний світ. Будемо з вами співати, танцювати та слухати музику разом з Котигорошком та його друзями.

А зараз, мої любі діти,  ми з вами пограємо у гру "Ознаки весни"

Четвер 24 березня 2022
Доброго ранку, діти, батьки. Сьогодні ми з вами відправимося у чарівний світ музики. Будемо з вами співати, танцювати, плескати у долоні та слухати музику.Середа 23 березня 2022
Доброго ранку, діти, батьки. Бажаю всім нам тиші, спокою, мирного неба, перемога буде за нами. Усе буде добре! Усе буде Україна!
Сьогодні ми з вами прослухаємо вірник "Заячий борщик". Слухаємо уважно та даємо відповіді на запитання : 
Які овочі з городу для борщу принесли зайченята? Що забули покласти у горщик для борщу? Чому?

А зараз трішки пограємося з нашими пальчиками та долоньками.

Молодці! А зараз ми з вами ще вивчимо невеличкий віршик про зайчика за допомогою малюнків. ( Мнемо -  вірш).

Вівторок 22 березня 2022
Доброго ранку батьки, діти. Сьогодні ми з вами переглянемо відео про птахів , які навесні повертаються додому.

Назви яких птахів ви запам"ятали?

 А зараз прослухайте веселий віршик про бусликові прогоди. Лелеку в народі ще називають бусел , а лагідно - буслик. Назви яких птахів ви запам"ятали ?


Про яких тварин ще згадується у вірші?Понеділок 21 березня 2022 
Доброго ранку , діти , батьки. Бажаю усім нам мирного блакитного неба, перемоги, а це обов"язково буде. Усе буде добре! Усе буде Україна! 
Сьогодні ми прослухаємо казку "Колосок".Слухайте уважно, а потім дайте відповіді на такі запитання: 
Як звали мишенят ? А Півника? Що робили мишенята весь час? А Півник? Що знайшов Півник? Що він зробив з колоском? А що робили мишенята в цей час? Що сазали мишенята , коли Півник обмолотив колосок? Півник змолов борошно, а що робили мишенята? Що сказали Круть і Верть коли Півник приніс борошно? Що потім Півник з ним зробив? Чи прийшли до столу мишенята? Що сказав їм Півник?А зараз спробуйте переказати цю казку самостійно.
Молодці! А зараз пограємося з нашими пальчиками.
08 лютого 2022
Доброго ранку , діти, батьки. Сьогодні ми прослухаємо казку , яка називається "Найцікавіше слово". Слухайте уважно, а потім дайте відповіді на такі запитання: 
Як звали кенгуренятко? Кого запросила мама кенгуренятка? Як його звали? Що сказав лікар? Яке ж слово допоможе вкласти спати кенгуренятко? Що розповідала мама кенгуреняті? Чи допомогло це найцікавіше слово краще засинати кенгуреняткові?Отже, мамині казки на ніч допомагають краще засинати всім діткам. Отож, шановні батьки, частіше розповідайте своїм діткам казки.07 лютого 2022
Доброго ранку , діти , батьки. 7 та 8 лютого ми працюємо дистанційно, а 9 лютого вже переходимо на очну форму навчання. Отож, сьогодні ми будемо знайомитися із музичними казками. 
Як звали хлопчика? Який човник у нього був? Яке весельце було? Що трапилося із Зміючкою у кінці казки? Підводимо підсумок цієї казки, що зло і кривда на цьому світі жити не може, а добро і правда завжди переможе.
А зараз прослухаємо музичну казку про Колобка - мандрівника. 

Діти, скажіть, будь ласка, в яких казках побував Колобок?

03 лютого 2022
Доброго ранку, діти, батьки. Сьогодні ми з вами поговоримо про безпечну поведінку з незнайомцями. А допоможе нам у цьому інспектор Котик. Отож, уважно переглядаємо відео та запам"ятовуємо правила.


02 лютого 2022
Доброго ранку, діти, батьки. Сьогодні ми з вами продовжуємо наш тиждень безпеки та будемо говорити про безпечну поведінку з вогнем. Зараз ми з вами переглянемо мультфільм про лисенятка Фреді та його небезпечні забави з вогнем.


Діти, хто допомагав Фреді гасити пожежу? Що сказав дядько Заєць лісовим мешканцям?

01 лютого 2022

Доброго ранку, діти батьки! Сподіваюсь, що у вас все гаразд і ви не хворієте.Сьогодні ми вивчаємо абетку дорожнього руху.31 січня 2022
Доброго ранку, діти батьки! З понеділка 31.01.22 по п"ятницю 04.02.22 працюємо дистанційно. Для вас ця робота не нова,  ми з вами вже працювали по - новому, тож продовжуємо знову. З понеділка ми розпочинаємо тиждень безпеки. Будемо з вами говорити про правила гігієни, правила дорожнього руху, безпечне поводження з сірниками та безпечну поведінку з незнайомцями.
Сьогодні ми з вами знайомимося та запам"ятовуємо правила гігієни.

Четвер 18 листопада
Доброго ранку, діти, батьки. Сьогодні ми з вами подорожуємо з Листочком та виконуємо завдання.
Завдання виконали , молодці ! А зараз приготуємо альбом, кольорові олівці, простий олівець і будемо малювати пташку. А перед тим, як малювати , пограємося з нашими пальчиками, підготуємо їх до заняття.
Погралися, а зараз  приступаємо до малювання пташки синички.

Середа 17 листопада
Доброго ранку, діти, батьки. Сьогодні ми з вами переглянемо відео про подарунки Осені та виконаємо завдання.


Вівторок 16 листопада 2021
Доброго ранку, діти, батьки. Сьогодні ми з вами продовжуємо говорити про осінь. Нас до себе в гості кличе тітонька Сова, яка розповість про осінні турботи Ведмедика. Перегляньте, будь ласка, відео та дайте відповіді на запитання.
Що робив Ведмедик з листям? Як довго він працював? Хто покликав Ведмедика гратися?Що йому сказали Білочка та Зайчик? Що сказав тваринам дідусь Їжачок?Що корисного вирішили зробити друзі?
Понеділок 15 листопада 2021
Доброго ранку, діти, батьки. Сьогодні ми з вами поговоримо про осінь. Перегляньте, будь ласка, відео та виконайте завдання.


А ще зараз ми з вами познайомимося як тварини готуються до зими. Перегляньте, будь ласка,  відео та дайте відповіді на запитання.
Де живе білочка?  Що їсть?Яка шубка взимку?
Де зимує ведмідь? Чим ласує?
Яке хутро має лисиця? Де живе? Що їсть?
Чи впадає вовк у сплячку?
Де зимує їжак? Як готує собі зимівлю?
Яку шубку має взимку зайчик?


11 листопада 2021
Доброго ранку, діти , батьки. Сьогодні ми з вами повторимо  види транспорту. Перегляньте, будь ласка, відео.

А ще повторюємо пісеньку про пожежну машину, яку вчили вчора.
А зараз перегляньте, будь ласка, відео та дайте відповіді на запитання. Які машини допомагають людям? Яку роботу вони виконують?10 листопада 2021
Доброго ранку, діти, батьки. Сьогодні ми з вами поговоримо про будівельну техніку. Перегляньте, будь ласка, відео та запам"ятайте назви будівельних машин.
А зараз послухаємо та будемо вивчати пісеньку про пожежну машину.
09 листопада 2021

Доброго ранку, діти, батьки. Сьогодні ми з вами будемо відгадувати загадки про транспорт разом із Павучком. 

А зараз пограємося з нашими пальчиками. У гості до себе запрошує сороконіжка, павучок, жучки. Повторюємо вправи , які зображені на відео.

З пальчиками погралися, розім"яли їх - можна і помалювати. Малюємо повітряний транспорт - ракету.
08 листопада 2021
Доброго ранку, діти, батьки. Продовжуємо знайомитися з транспортом. Сьогодні ми переглянемо відео про спеціальний транспорт.

Запам"ятовуємо екстренні номери служб порятунку:
101 - пожежно - рятувальна служба
102 - поліція
103 - швидка медична служба
104 - аварійна газова служба
Прослухайте, будь ласка, пісню про спеціальний транспорт. Запам"ятайте як він називається та номери екстренного виклику.
04 листопада 2021

Доброго ранку, діти, батьки. Сьогодні ми продовжуємо знайомитися з транспортом. Перегляньте , будь ласка, відео та вивчіть віршик, який вам найбільше сподобався.

А ще сьогодні будемо малювати потяг. Його ми відносимо до залізничного виду транспорту. Перед тим як малювати давайте детальніше познайомимося із залізничним транспортом. Перегляньте, будь ласка, відео та запам"ятайте види залізничного транспорту.

А зараз почнемо малювати потяг. Приготуйте, будь ласка, простий олівець та кольорові олівці. 

03 листопада
Доброго ранку, діти, батьки. Сьогодні ми продовжуємо знайомитися з транспортом. Перегляньте , будь ласка, відео та виконайте завдання .

                       

 

Перегляньте, будь ласка , відео та запам"ятайте, з яких деталей складається транспорт.


 

 

02 листопада 2021

Доброго ранку, діти, батьки. Сьогодні ми   з вами будемо знайомитися з транспортом. Перегляньте, будь ласка, відео. Який транспорт ви запам"ятали?Переглянемо мультфільм про тракторця - молодця. Після перегляду мультфільму скажіть, будь ласка, кому допомагав тракторець? А яку роботу ще може виконувати трактор?
 

01 листопада 2021 
Доброго ранку, діти, батьки. Сподіваюсь, що у вас усе гаразд і ви не хворієте.
3 29 жовтня по 7 листопада  дитячий садок працювати не буде. Але ми з вами будемо працювати дистанційно. Для вас ця робота не нова,  ми з вами вже працювали по - новому, тож продовжуємо знову.
Сьогодні ми з вами поговоримо про режим дня дитячого садка. Перегляньте, будь ласка, мультфільм і скажіть, якими справами займаються у дитячому садку тваринки. А чим ви займаєтеся після того як приходите додому з дитячого садка?

15 квітня 2021

Доброго ранку, батьки, діти. Сьогодні ми з вами будемо грати в логіко - математичні ігри.
14 квітня 2021 

Доброго ранку,  батьки , діти. Сподіваюсь, що у вас все гаразд і ви не хворієте.
Сьогодні ми з вами познайомимося з казкою "Двоє жадібних ведмежат" та будемо її переказувати.         Прослухайте, будь ласка,  казку .  Діти, слухаємо казку дуже уважно , бо вам потім потрібно буде давати відповіді на запитання.


Запитання.
1. Як називається казка?
2.Де жила сім"я ведмедів?
3.Які були ведмежата?
4.Куди забрели ведмежата?
5.Про що вони говорили?
6. Що побачили на пеньку ведмежата?
7. Про що замислилися ведмежата?
8. Хто прийшов до них?
9. Що запитала лисичка у ведмежат?
10. Що вони відповіли?
11. Яку допомогу запропонувала лисичка?
12. Як ділила лисичка сир?
13. Чи подобалось ведмежатам як вона ділила сир, що вони говорили?
14.Що робили ведмежата?
15. Що сказала лисичка ведмежатам?
Переглядаємо ще раз казку, а потім починаємо переказувати.


13 квітня 2021

Доброго ранку,  батьки, діти. Продовжуємо говорити про весну. Сьогодні повторимо про те, хто як весну зустрічає .


А ще повторимо про перелітних птахів, які на весні повертаються додому.

12 квітня 2021

Доброго ранку,  батьки, діти. З 12 квітня і по 16 квітня 2021 року ми з вами знову працюємо дистанційно. Я дуже рада, що на сьогоднішній день ви усі здорові. 
Зараз ми з вами поговоримо про весну. Перегляньте, будь ласка , відео на виконайте завдання. Вивчіть закличку "Іди, іди дощику"18 січня 2021.

Доброго ранку , діти, батьки. Сподіваюсь, що у вас все гаразд і ви здорові.Сьогодні ми  з вами повторимо частини доби з Совенятком Фінік. Запам"ятайте їх ,будь ласка. За бажанням можна вивчити частини доби англійською.
19 січня 2021
Доброго ранку, діти, батьки. Сьогодні ми знайомимося з тваринами Африки. 20 січня 2021
Доброго ранку, діти, батьки. Перегляньте, будь ласка , мультфільм "Рукавичка".Переглядайте уважно, бо потім треба буде дати відповіді на запитання.Он скільки тваринок умістила рукавичка!

Скажіть, будь ласка, як звали собачку? (Жучка). Пригадайте, хто першим знайшов рукавичку. Як її звали? Як гадаєте, чому саме так? (Мишка-шкряботушка, бо вона шкребе лапками, коли бігає.  Хто прийшов другим? (Жабка-скрекотушка.) Хто прибіг до рукавички після жабки? Як його звали? ( Зайчик – побігайчик). Чому?( Бо він швидко бігає) . А хто в казці руда, її ще називають сестричкою? Хто прийшов до рукавички після лисички? (Вовчик – братик). Хто прийшов до рукавички  за вовчиком? (Кабан – іклан) Чому його так називають? (Бо у нього великі передні зуби – ікла). Хто останній знайшов рукавичку?(Ведмідь – набрід). Чому його так називають? (Бо він любить багато бродити  по лісу у пошуках їжі.)

Перекажіть казку "Рукавичка".


21 січня 2021

Доброго ранку , діти, батьки.

Сьогодні ми з вами познайомимося з державними символами нашої країни України. Уважно переглядайте відео та запам"ятовуйте символи нашої держави.14 січня 2021
Сьогодні ми з вами переглянемо мультфільм про дні тижня та запам"ятаємо назви днів тижня.


13 січня 2021р
Доброго ранку, батьки, діти! Сьогодні ми з вами пограємося у гру "Дика чи свійська тварина".


Після перегляду відео повторіть , будь ласка, правила про те , яких тварин називаємо свійськими, а яких дикими. Яких тварини називають свійськими? ( Тварини, які живуть поряд з людиною, вона за ними доглядає , тварини  приносять їй користь.)
Назвіть домашніх тварин?
Які тварини називаються дикими? ( Тварини, які живуть у дикій природі, людина про них не піклується, вони самі собі шукають їжу.)
Назвіть диких тварин?
12 січня 2021р
Доброго ранку, діти, батьки. Сьогодні продовжуємо виконувати цікаві завдання .         Пограємося із Зайчиком.Для розв"язування першої математичної загадки , яка є у відео про олівці, використовуємо кольорові олівці. Читаємо загадку і беремо до рук олівці: червоний, чорний, жовтий, синій. Скільки олівців?
Друга загадка. Також використовуємо олівці для позначення півників та курчат. Читаєте загадку і нехай дитина сама викладає на стіл олівці на ту кількість півників, курчат, що ви називаєте. Три півника ( 3 олівці), п"ять курочок ( 5 олівців). Потім дитина рахує скільки олівців разом, стільки і птахів. Скільки разом ? (8)
Третя загадка. Також використовуємо олівці.11 січня 2021 р
Доброго ранку, батьки, діти ! На жаль, з 11 січня по 24 січня ввели січневий локдаун , тому дитячий садок працювати не буде. Але ми з вами будемо працювати дистанційно. Для вас ця робота не нова, навесні ми з вами вже працювали по - новому, тож продовжуємо знову.

Сьогодні ми виконаємо цікаві зимові завдання. 
Шановні батьки! Я рада вітати Вас на своєму блозі. Я вірю, що скоро ми з дітьми будемо разом у дитячому садку, але зараз карантин і ми cпробуємо працювати по-новому. Щопонеділка на своєму блозі я буду викладати невеликі завдання, презентації, навчальні мультики на тиждень. Для занять з малювання необхідно завести альбом. 
Залишайтеся вдома і будьте здорові.

25 травня

Доброго дня діти, батьки. Сьогодні ми з вами будемо рахувати яблука разом з Хмаринкою.26 травня
Повторюємо цифри разом з Їжачком.


27 травня
Перегляньте, будь ласка, мультфільм "Овочі". Після кожного показу овоча зупиняйте відео і нехай дитина рахує скільки овочів зображено.
Скажи скільки капустин? Полічи.(1,2,3) Скільки морквин? Полічи (1,2,3,4,5).Скільки огірків? Полічи. Скільки перчин? Полічи.Скільки буряків? Полічи.Скільки картоплин? Полічи.Скільки цибулин? Полічи.Скільки помідорів? Скільки ріпок? Скільки гарбузів? Скільки броколі? Скільки кабачків? Скільки редисок? Скільки перців чилі? Скільки головок часнику?Скільки гороху?


18 травня
Доброго дня діти, батьки. Я сподіваюсь, що у вас все гаразд  і ви всі здорові.
Отож, приступаємо до роботи. Сьогодні ми будемо рахувати від 1 до 10 разом із Мишенятком.

19 травня

Сьогодні ми повторимо частини доби.

А ще зараз ми з вами пограємо в дидактичні ігри з комахами.20 травня
Сьогодні ми пограємо в цікаву гру "Овочі у сюрпризах"


21 травня
Учора ми повторювали  про  овочі, а сьогодні цікава гра "Фрукти та ягоди у сюрпризах"


12 травня


Сьогодні ми з вами побуваємо в гостях у художника Максима та виконаємо завдання «Підбери кольори».
13 травня
Сьогодні ми з вами здійснимо подорож до ферми та виконаємо завдання.

А ще ,будь ласка, вивчіть віршик, який вам найбільше сподобався під час перегляду відео.

14 травня

Учора ми з вами відвідали ферму. А сьогодні намалюємо корівку, яка там живе. Намалюйте корівку та придумайте їй кличку.
4 травня.
Доброго дня, діти, батьки. Сьогодні ми з вами переглянемо мультфільм "Дикі тварини".
Перед початком перегляду задайте дитині запитання. Назви тварин , які живуть у наших лісах?

5 травня
Перегляньте, будь ласка, навчальний мультфільм "Явища природи"та виконайте завдання.
А ще ми зараз з вами намалюємо веселку. У веселки 7 кольорів . 1 колір - червоний. 2 - оранжевий. 3-жовтий. 4 - зелений. 5 - блакитний. 6 - синій. 7 - фіолетовий.


6 травня
Сьогодні ми знову з вами здійснимо цікаву подорож до Африки та виконаємо завдання.7 травня

Сьогодні ми будемо вчитися порівнювати предмети разом із Хмаринкою.


  29 квітня.
Доброго дня діти, батьки. Сьогодні пограємо в цікаву гру  - будемо рахувати  метеликів.


30 квітня.
Перегляньте, будь ласка,  мультфільм. Він складається з 5 частин. Перша частина - родина кіз .Переглядаєте цю частину , зупиняєте мультфільм і задаєте запитання дитині. Про що застерігав тато цап? Продовжуєте далі дивитися другу частину - родина корів. Зупиняєте мультфільм і задаєте запитання. Про що просила мама корова телятко? Аналогічно усі частини. Третя частина - родина овець. Запитання. Що просив купити баранчик? Четверта частина - родина свиней. Запитання. Що збирають у лісі свині? І остання частина . Запитання. Де свинки ждуть родичів? Де козенята ждуть маму? Чому не плаче баранчик?


27 квітня
Доброго ранку діти, батьки. Я сподіваюсь, що у вас все гаразд. На жаль карантин продовжено до 11 травня, тому ми з вами працюємо у дистанційному режимі. Якщо ви бажаєте показати малюнки дітей, які вони виконували під час карантину, то сфотографуйте їх і надсилайте на мій номер у Вайбер.
Сьогодні ми з вами попрацюємо з деформованим текстом. Ви читаєте текст, а дитина замість малюнків називає слова.


  Якого кольору тварини вибрали кульки?
Намалюй кульку  та розфарбуй своїм улюбленим кольором.
28 квітня
А зараз гімнастика для мозку.

Що зайве і чому?
13 квітня
Любі діти! Сьогодні ми з вами познайомимося з оповіданням, а про кого буде йти мова у ньому ви дізнаєтеся , коли відгадаєте загадку.
Він співає на паркані
У червоному жупані й чобітку:
Ку – ку – рі -  ку! ( Півень)
Попищали, попищали.
Дружно просо подзьобали –
І до матері стрибочком
Жовті збіглися клубочки
Заховались під крило.
Наче їх і не було.
Треба загадку кінчати
Ці клубочки – то …(Курчата).
А їхня мама… (Курка)
Робота з ілюстрацією.
Діти розглядають ілюстрацію «Півник з родиною» і відповідають на запитання:
Кого ви бачите на малюнку?
Що робить півник?
Чим зайняті кури?
Скільки курок ліворуч від півника?
Скільки курок праворуч?
Якого кольору курочки?
Порахуйте курчат.

Прочитайте дитині текст.
Півник з родиною.
Ходить Півник у дворі, пишається – зразу видно: червоний гребінець на голові, під носом  - червона борідка, на хвості візерунки – узори, на ногах красуються шпори. Лапами Півник купу розгрібає, курочок з курчатами скликає: Курочки – чубарочки! Клопотухи – господарочки! Строкатенькі – рябенькі! Чорненькі – біленькі! Збирайтеся з курчатками, з малими дитятками: я вам зерняток припас!
Пояснення незрозумілих слів. Шпори – у півнів загострені вирости на лапах.
Робота за змістом оповідання.
Що робить Півник?
Як він кличе курочок і курчат?
Повторне читання тексту.
Запропонувати дітям  уважно послухати оповідання ще раз і запам’ятати його зміст для переказування.
 Переказування твору дітьми.
Фізкультхвилинка.
Запропонувати дітям показати, як півник прокидається, витягує шию, дивиться в різні боки, лопотить крилами, розгрібає лапками землю.
Вправа «Який , які ?»
Курчатка які? (Діти називають) (маленькі, жовтенькі ...
Півник який? (Красивий, великий…

14 квітня
Доброго дня батьки, діти! Сьогодні ми поговоримо про домашніх тварин.
Які тварини називаються домашніми? ( Тварини, які живуть поряд з людиною, вона за ними доглядає , тварини  приносять їй користь.)
Назвіть домашніх тварин?
Царем домашніх птахів став птах, який раніше проживав у джунглях Індії. Цей птах півень. Учора ми з вами переказували оповідання «Півник з родиною». А сьогодні намалюємо півника.
Для малювання використовуємо простий олівець, ластик, кольорові олівці.
Намалюємо велике коло.  Вийшло добре!

Півника малюємо просто: в колі тулуб над колом голова .
Малюємо гребінь, око, борідку, дзьоб, крильця, лапки  .

Ось і Півник в повний зріст. «Кукуріку!»
Можна домалювати шпори, щоб діти побачили, що це таке.
15 квітня.
Перегляньте , будь ласка, мультфільм «Учимо назви пальчиків». Запам’ятайте назви пальців. 

 


16 квітня
Повторіть, будь ласка,  з дитиною казку «Ріпка».
Полічіть всіх героїв казки.
Хто перший тягнув ріпку?
Хто другий? Третій? І т.д.
Назвіть всіх героїв казки «Ріпка», що мають хвостики та полічіть їх.
У кого з героїв казки по чотири лапки? Назвіть їх.
Хто найменший у цій казці?
Хто найбільший герой казки?

21 квітня
Повторіть, будь ласка, цифри.


22 квітня
Перегляньте, будь ласка, розвиваючий мультфільм «Тварини Африки». Запам’ятайте назви тварин.


23 квітня.
Діти, учора ви переглядали мультфільм про тварин Африки. Назвіть , будь ласка, яких тварин ви запам’ятали.
Сьогодні ми з вами будемо малювати слона. Але спочатку переглянемо мультик «Навіщо слону хобот»


Отож, повторимо. Навіщо слону хобот?
Ну, а зараз переходимо до малювання.24 квітня

Розвиваємо логічне мислення. Назвати, який малюнок наступний у пустій клітинці.

Немає коментарів:

Дописати коментар